PTTK Lubań

SCREEN

Menu Style

Aktualnosci

WiadomościSpotkanie Kadry Programowej Oddziału w celu powołania Komisji Statutowych odbędzie się w miesiacu 06/2017 w siedzibie Oddziału.

Dokladna data zostanie ustalona .

________________________________________________________________

Z powodu niskiej frekwencji członków Oddziału PTTK wybory do komisji statutowych w dniu 10.06.2017 nie odbędą się .O nowym terminie poinformujemy.

Praga

praga Praga Klasyczna i Praga Nocą -  Stare miasto,  Hradczany, Muzeum Miniatur, Zamek Królewski, Katedra św. Wita, Bazylika św.  Jerzego, Most Karola, Rynek z zabytkowym zegarem Orlojem, w przypadku Pragi8  Nocą – koncert „Grające Fontanny”

Cena: 93zł, Wyjazdy: poniedziałek, środa, piątek, sobota, niedziela, z  Jeleniej Góry.

O nas

Polskie Towarzystwo Turystycznozno-Krajoznawcze to najstarsze w Polsce stowarzyszenie skupiające turystów i krajoznawców. Powstało z połączenia Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego(1873 r.)i Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego (1906 r.), których jestprawnymnastępcą oraz spadkobiercą ichtradycji, dorobku ideowego,a także majątku tych Towarzystw.Pttk znajduje się w samym centrum miasta Lubań,na ulicy<strong> Bracka 12 ,zaraz obok Brackiej Baszty.

50lat

Oddział zajmuje się wieloma dziedzinami turystyki i krajoznawstwa.

Czytaj więcej: O nas